Banner Tasarımların
Ayrıcalıklarıyla Tanışın

Bir internet sitesini yayına aldıktan sonra markaların aklına ilk gelen soru, bu internet sitesine nasıl trafik çekecekleridir. Dijital pazarlamada rekabet koşullarının giderek arttığı bu dönemde, yüksek giriş bütçeleriyle girişiminizi veya internet sitenizi tutundurmanız oldukça güç hale gelir. Bu noktada, etkin ve çarpıcı reklam görsellerine sahip olmak, sitenizi bir adım öne çıkarabilir.

Deneyimli ve Uzman Kadro

Tasarlab’ın uzman tasarım ekibi, sizin için bannerlarınızı “dönüşüm odaklı” hazırlar. Eğer bir e-ticaret sitesi sahibiyseniz fiyatın, eğer marka bilinirliğinizi artırmak istiyorsanız logonun vurgulanacağını bilir.

Size Özel Adaptif Tasarımlar

Bundan 10 yıl önce, internet sitelerinde reklam alanları standarttı ve 6-7 ölçüde hazırlanan tasarım, sizin çoğu reklam alanlarında yer bulabileceğiniz anlamına gelebilirdi. Fakat responsive internet siteleri ve mobil internet siteleri de internet trafiğinin büyük bir kısmını kapsadıktan sonra onlarca ölçüde banner tasarlamak mecburiyet haline geldi. Tasarlab ekibinin hazırladığı bannerlar, hedeflediğiniz tüm kanallarda reklamlarınızın sorunsuz gösterimini sağlar ve online görünürlüğünüzü artırmanıza yardımcı olur.

Bize Ulaşın

Adres

Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Cesur Apt.
30/3 Şişli | ISTANBUL

Telefon
E-Mail

Tasarlab

Teklif İste