Hakkımızda

Dijital Pazarlama İhtiyaçlarınız İçin Kreatif Çözümler.

Artık işletmelerin büyüme stratejilerinin merkezinde şüphesiz dijital pazarlama var. Yapılan pazarlama yatırımının geri dönüşünün ölçümlenebildiği ve şeffaf bir şekilde satış projeksiyonunun çizilebildiği bir ortamda, bütün dijital envanterlerin performans pazarlama gerekliliklerine göre inşa edilmesi gerekir. Tasarlab ekibi olarak, kreatif ihtiyaçlarınızı performans pazarlaması standartlarına göre gidermenize yardımcı oluyoruz. Bir Google Premier Partner olan kardeş şirketimiz Boosmart ekibi ile birlikte, online dünyada başarıya ulaşmanızı sağlayabilecek dijital planlamayı ve uygulamayı gerçekleştiriyoruz.

Dönüşüm Odaklı Tasarım Anlayışı

Tasarlab ekibi ile çalışmaya başladığınızda, tüm odağımızın müşteri taleplerini maksimize etmek olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Sizden brief aldığımız ve kullanıcı deneyimi / arayüz aşamasına geçtiğimiz andan itibaren, ekip olarak potansiyel müşterilerinizin muhtemel davranışlarını keşfetmeye çalışırız. Ortaya çıkardığımız dönüşüm yollarıyla birlikte, ziyaretçilerinizle etkileşiminizi kolaylaştırabilecek köprüler inşa ederek büyüme yolculuğunuza tanıklık etmenin tadını çıkarırız.

Başarıya Giden Yolda En Büyük Yardımcımız, Basit Düşünmek

İnternet üzerinde bir ürün veya hizmet üzerine araştırma yapan kullanıcıların kafasının karışık olduğunu biliyoruz. Karar vermek için fazla zamanlarının olmadığının da farkındayız. İşte tam bu noktada, onları satın alma kararını verirken en az düşündürecek ve sonuca götürecek yolları bulmak için çalışıyoruz. Bir kullanıcı, Sık Sorulan Sorular sayfasında müşteriniz olmaya ikna olurken, bir başka kullanıcı tüm ürün ve hizmetlerinizi anlattığınız 2 dakikalık bir videoyu tercih edebilir. Hangi yöntemi seçeceğimize gerçek kullanıcı davranışlarını web analitiği araçları üzerinden izleyerek birlikte belirliyoruz.