Neler Yapıyoruz?

WordPress Web Sitesi Geliştirme

Yeni tasarım trendleri ve fonksiyonel tasarımlar ile web site geliştirme hizmetini site ziyaretçilerini önceliklendirerek yapıyoruz.

En Şık Değil,
En Fonksiyonel Web Sitesi

Tasarlab’ın markalarına web sitesi projesi geliştirirken birinci önceliği, aradığı içeriğe doğru yerde doğru bilgiyle ulaşması, diğer önceliği ise ziyaretçilerin web sitesi üzerinden markayla olabildiğince fazla etkileşime girmesidir ve bunu yaparken de estetik kaygıları ihmal etmez. Web sitesi tasarım aşamasında araştırma ve gözlemlerimizle oluşturduğumuz hipotezlerimizin doğruluğunu da gelen kullanıcıların web sitesi üzerindeki hareketleri üzerinden kontrol ederiz.

web-gelistirme

Yeni Tasarım Trendlerini
Yakından Takip

Ekip olarak dünyada web arayüz tasarımı alanında yapılan deneysel çalışmaları yakından takip ediyoruz. Sonuçlarını ve ziyaretçilerin etkileşimini nicelik olarak nasıl artırdığını kanıtlayan vaka çalışmalarını inceliyoruz. Google, Apple, Facebook gibi teknoloji devlerinin kendi topluluklarına yönelik belirlediği tasarım yaklaşımlarını her zaman önceliklendiriyoruz. Behance, Dribbble gibi sektör topluluklarındaki genel tasarım eğilimleri de tasarım aşamasında mutlaka değerlendiriyoruz.

Dönüşümü Yeniden
Tanımlamak

Tasarlab olarak, bir internet sitesinde ziyaretçinin markayla nasıl iletişime geçerken konforlu hissettiğini belirlemenin de dönüşümü maksimize etmenin bir parçası olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden özellikle mobil dönüşümlerde adres tarifi, tıklayarak telefonla arama, numarayı bırakma, canlı sohbet uygulamalarını entegre etme gibi alternatif dönüşüm yollarını markalarımız için özelleştiriyoruz. Nihai yöntemlere ise canlı ortamda ziyaretçilerin genel eğilimlerine bakarak markamızla birlikte karar veriyoruz.