Neler Yapıyoruz?

E-Ticaret Projeleri

Web site ziyaretçilerinizin beklentilerini önceliklendirdiğimiz kullanıcı dostu tasarımlar yapıyoruz.

Kusursuz Bir E-Ticaret Deneyimi Yaratın

Tasarlab üreticiler, distribütörler, perakende firmaları, toptancılar, bayiler ve girişimciler için uygun maliyetli, özelleştirilebilir e-ticaret projelerini uçtan uca tasarlar ve geliştirir. Dijital pazarlama gereksinimlerine uygun e-ticaret projeleri geliştirmede deneyim sahibi olan Tasarlab; profesyonel görünümlü, kolay yönetilebilir ve ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir e-ticaret sitelerine kavuşmanızı sağlar.

E-ticaret proje ekibimiz satın alma adımlarından ödeme sistemlerine, kargo entegrasyonlarından kampanya kurgularına tüm fonksiyonel ihtiyaçları büyük bir titizlikle çözümlemeyi hedefler.

Sade ve Kullanışlı Yönetim Paneli

E-ticaret projeleriniz için arayüz tasarım ve geliştirme partneriniz olarak, en ideal kullanıcı deneyimlerini planlarken gelişmiş e-ticaret platformlarının gücünden yararlanıyoruz. Tasarlab’ın danışmanlık odaklı e-ticaret proje geliştirme yaklaşımı ve yenilikçi çalışma anlayışı ile, operasyonel süreçlerinize göre yönetim panelindeki gereksinimlerinizi karşılamamıza yardımcı oluyoruz.

Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret yönetim sistemleri arasında gösterilen WooCommerce ve Opencart gibi platformlarda uzman olan Tasarlab, e-ticaret hayallerinizi erişilebilir süre ve bütçelerle gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur. Kullanımı kolay e-ticaret yönetim panelleri ile mağazanızı yönetmeyi kısa sürede öğrenebilir ve sadece satışlarınıza odaklanabilirsiniz.

Siz Sadece Satışlarınıza Odaklanın

Kullandığımız WooCommerce ve Opencart altyapılarının diğer platformlara kıyasla bakımı daha kolaydır. Performans geliştirmeleri, güvenlik güncellemeleri ve yedeklemeler sorunsuzca ve düşük zaman maliyeti ile gerçekleştirilebilir. Bu da bakım maliyetlerinizi uzun vadede azaltır ve kârlılığınızı artırmanıza olanak sağlar.

Markanız için geliştirdiğimiz e-ticaret siteleri, ekran çözünürlüğü, platform / cihaz uyumluluğu ve mobil deneyim tarafında kullanıcıların davranışlarına ve alışkanlıklarına kolaylıkla yanıt verebilir. Bu da, müşterilerinizin alışveriş deneyimlerini en üst seviyede tutmanıza ve hızlı bir şekilde satın almayı sonlandırmalarına yardımcı olur.

Tasarlab’ın geliştirdiği e-ticaret projeleri, arama motorlarının temel gereksinimlerine cevap verecek şekilde inşa edilmektedir. Bu sayede SEO (arama motoru optimizasyonu) aktivitelerine ayırdığınız zamanı kısaltmanıza yardımcı oluyor, içerik ve kullanıcı deneyimine odaklanmanızı sağlıyoruz.

Satın alma adımları, tüm e-ticaret projelerinde birinci önceliğimizdir. Sunduğunuz ürün ve hizmetlere bağlı olarak müşterilerinizden satın alma esnasında hangi bilgileri hangi sırada isteyeceğiniz ve ödeme esnasında web sitenizin ziyaretçilerinize nasıl bir deneyim sunacağınızı birlikte belirliyoruz.