Neler Yapıyoruz?

UI / UX Tasarımı

Beklentileriniz ve ihtiyaçlarınızı iyi kavrayan dönüşüm odaklı tasarımlarla fark yaratıyoruz.

Online Ziyaretçilerinizi Özel Hissettiren Farklı Bir Web Deneyimi

Dönüşüm odaklı arayüz tasarımlarımız, ziyaretçilerinizin markanız hakkında daha fazla bilgi edinmeleri ve hizmetlerinizi tercih etmeleri için ilgi çekici ve kolay anlaşılabilir bir yol sunar.

Verimli bir kullanıcı arayüzü, insan beyni ve sağladığınız ürün ve hizmetler arasında oluşan boşluğu doldurmak üzere tasarlanır. Güçlü bir kullanıcı deneyimi ve arayüzüne sahip olmanız, gelen ziyaretçilerle daha fazla etkileşime geçmeniz, bu da daha fazla dönüşüm ve satış anlamına gelir.

ui-ux-design

Tasarlab’ın Kullanıcı
Deneyimi Yaklaşımı

Araştırmaya Dayalı Kullanıcı Deneyimi (UX) Kurgusu: Projelerimizin çıktıları, hedef pazarınız, rakipleriniz ve pazar koşullarınız hakkında nitel ve nicel araştırmalara dayanmaktadır.

Geliştirilmiş Kullanıcı Etkileşimi: Bir kullanıcı sizinle daha fazla etkileşim kurduğunda, sizin hakkınızda daha çok şey bulur ve ürünlerinizi/hizmetlerinizi satın alma şansı o kadar artar.

Marka / Tasarım Tutarlılığı: Kurum kültürünüzü, değerlerinizi ve şirket stratejilerinizi anlayarak, firmanızın markasını yansıtan bir tasarım ortaya çıkarmak üzere çalışırız.

Çözüm Odaklı
UI / UX Partneriniz

Tasarlab olarak sağladığımız UI / UX servisleri ile; sezgisel ve kullanımı kolay hale getirmek için düzenli kullanıcı geri bildirimleriyle rafine edilmiş, titizlikle tasarlanmış ve test edilmiş bir arayüze kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

Kullanıcı deneyimine ve dönüşüm merkezli tasarıma sürekli odaklanan Tasarlab, kullanıcıların bakış açılarının geliştirme sürecinin bir parçası olduğu farkındalığıyla projelerinizi geliştirir.