Neler Yapıyoruz?

İçerik Projeleri Yönetimi

Sürdürülebilir marka iletişiminiz için erişmek istediğiniz kitleye uygun içerik projeleri tasarlıyoruz.

7/24 Online Tüketicilere Ulaşmanın Yolu: İçerik Pazarlaması

Hepimiz son 10 yıldır mobil ağırlıklı yaşıyoruz. Bu noktada gündem konularının hep online mecralarda belirlendiği; sosyal ağların, mesajlaşma uygulamalarının, arama motorlarının, internet sitelerinin hep güncel trendlerle içeriklerini şekillendiği bir dünyada, markaların orta ve uzun vadeli stratejik planlarında içerik pazarlamasını önceliklendirmesi gerekiyor. İçerik pazarlaması, bir sosyal medya kanalı, bir blog, bir mikro site projesi olabilir, hatta halihazırda aktif kullanıcısı olan bir mecrada kendinize yer edinebilirsiniz.

icerik-pazarlamasi

İçerik Pazarlaması ile Kazanabilecekleriniz

Sürdürülebilir bir marka iletişimi, karar verme aşamasında tercih sebebi olarak markaya etkin bir geri dönüş sağlar. Aynı zamanda arama motorlarında görünürlüğünüzü artırarak sizi ve markanızı bilmeyen bir kitleye kendinizi ifade etme imkanı verir. Arama motoru optimizasyonu için online markaların en çok tercih ettiği yöntemlerden biri olan kurumsal bloglar dijital pazarlama aktivitelerinizin verimliliğine katkıda bulunur. Yeniden pazarlama (remarketing) yöntemi ile içeriklerinizi ulaştırdığınız ziyaretçilerinize ürünlerinizi farklı mecralarda tanıtma imkanı da yakalayabilirsiniz.

Tasarlab ile İçerik Projelerinizi Yönetin

Tasarlab ekibi olarak içerik pazarlamasının gitmekte olduğu yolu yakından takip ediyoruz. Bu noktada hem içerik projenizi bizzat üstlenip tasarım ve geliştirmesini sağlıyor, hem de projenin yürütücüsü olarak içerik yönetimi, görsel güncellemeler, mevcut içeriklerinizi arama motoru optimizasyonu odaklı hale getirme noktasında size anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Aylık içerik planımızı size bir önceki ay sunup gerekli revizyon ve onayları aldıktan sonra içerik üretimini ve tedariğini sağlıyoruz.